Ametlikud Teadaanded
Ametlikud Teadaanded on elektrooniline väljaanne, kus avaldatakse teated, kutsed ja kuulutused, mille avaldamise kohustus tuleneb seadusest ning mille tööd korraldab Registrite ja Infosüsteemide Keskus.
Ametlike Teadaannete uus infosüsteem on hetkel piloteerimisfaasis ning selle eeldatav rakendamisaeg on 2015. aasta aprillis. Infosüsteem on realiseeritud Python programmeerimiskeeles ja PostgreSQL andmebaasiplatvormil. Käideldavuse ja skaleeritavuse tagamiseks on nii rakenduskiht kui andmebaasikiht horisontaalselt skaleeritav läbi klasterdamise ning andmete terviklust tagab digitembeldamine.
Infosüsteemi tellijaks on Registrite ja Infosüsteemide Keskus, kelle veebilehelt võite infosüsteemist täpsemalt edasi lugeda.
e-dok
e-dok tarkvara abistab vandeaudiitoreid töövõttude korraldamisel ja nõuetekohasel dokumenteerimisel. Tegemist on eriotstarbeks kohandatud dokumendi- ja projektihaldustarkvara kontseptsiooniga, mis arendati välja kliendi spetsiifilisi vajadusi täitma.
Infosüsteem on realiseeritud Python programmeerimiskeeles ja PostgreSQL andmebaasiplatvormil. Käideldavuse ja skaleeritavuse tagamiseks on nii rakenduskiht kui andmebaasikiht horisontaalselt skaleeritav läbi klasterdamise. Tarkvara osaks on desktop-rakendus, mis võimaldab töötada ilma internetita ja andmeid serveriga regulaarselt sünkroniseerida.
Infosüsteemi tellijaks on Audiitorkogu.
e-arveldaja
e-arveldaja on lihtsalt kasutatav veebipõhine raamatupidamistarkvara, mis aitab ettevõtjal raamatupidamise korraldamisega mugavalt hakkama saada. Tarkvara asub e-äriregistri ettevõtjaportaalis ja seda saavad kasutada nii ettevõtjad ise, kui nende poolt volitatud isikud (näiteks raamatupidaja). Tarkvara on olnud suunatud peamiselt alustavatele ja väikeettevõtjatele, kuid kohandatud ja alates detsembrist 2014. kasutatav ka mittetulundusühingutele ning sihtasutustele.
Infosüsteem on realiseeritud Python programmeerimiskeeles ja PostgreSQL andmebaasiplatvormil. Käideldavuse ja skaleeritavuse tagamiseks on nii rakenduskiht kui andmebaasikiht horisontaalselt skaleeritav läbi klasterdamise.
Infosüsteemi tellijaks on Registrite ja Infosüsteemide Keskus, kelle veebilehelt võite infosüsteemist täpsemalt edasi lugeda.
Piiriülese PKI raamistik
Piiriülese PKI teenuste raamistik on SOAP põhine veebiteenus, et piiriülese autentimise, digitaalallkirjastamise ja allkirjade verifitseerimise funktsionaalsust saaks võimalikult lihtsalt siduda teiste infosüsteemidega. Piiriülese PKI teenus võimaldab pakkuda teistele Euroopa Liidu kodanikele Eesti avaliku sektori e-teenuseid samal moel nagu Eesti kodanikele. Selleks kasutatakse nende enda riigi väljastatud elektroonilist identiteeti. Teenusepakkuja ei pea ELi kodaniku tuvastamiseks võtma ühendust tema riigi elektroonilist identiteeti väljastava asutusega, vaid saab toetuda Sertifitseerimise registri piiriülesele usaldusnimekirjale.
Veebiteenuste raamistik on realiseeritud Java programmeerimiskeeles ja PostgreSQL andmebaasiplatvormil. Veebipõhine haldusliides on realiseeritud Python programmeerimiskeeles. Kõik komponendid on kasutatav nii Microsoft Windows kui Linux serverioperatsioonisüsteemidel. Käideldavuse ja skaleeritavuse tagamiseks on nii rakenduskiht kui andmebaasikiht horisontaalselt skaleeritav läbi klasterdamise.
Infosüsteemi tellijaks on Riigi Infosüsteemi Amet, kelle veebilehelt võite infosüsteemist täpsemalt edasi lugeda.
Äriregister
Äriregister on kogumik Registrite ja Infosüsteemide Keskuse hallatavaid infosüsteeme - Maakohtute registriosakondade registriandmebaas Eesti äriühingutest, mittetulundusühingutest ja sihtasutustest, menetlustarkvara registriandmete haldamiseks, X-tee andmekogu ning erinevad portaalid, sh olulistematena e-äriregister ning ettevõtjaportaal.
Uue äriregistri menetlustarkvara projekti raames arendati välja täiesti uus veebipõhine menetlustarkvara, migreeriti registriandmebaas Oracle platvormilt PostgreSQL platvormile ning tagati kõigi sidussüsteemide jätkuv töö uue andmebaasiplatvormi ja -struktuuriga. Infosüsteemid on realiseeritud Python programmeerimiskeeles ja PostgreSQL andmebaasiplatvormil. Käideldavuse ja tervikluse tagamiseks on nii rakenduskiht kui andmebaasikiht horisontaalselt skaleeritud ning oluliste andmete terviklust tagavad digiallkirjastamine, digitembeldamine või ajatembeldamine.
Infosüsteemi tellijaks on Registrite ja Infosüsteemide Keskus, kelle veebilehelt võite infosüsteemist täpsemalt edasi lugeda.
Conflux
Conflux grupitöötarkvara on esimene Inversion Software OÜ poolt välja töötatud nö "valmistoode". Tegemist on veebipõhise grupitöötarkvaraga, mis hõlmab muuhulgas dokumendihaldust, kalendreid, ülesandeid, töövoogusid, e-postiklienti ja CRM funktsionaalsust, mis võimaldab ettevõtetel paremini organiseerida oma tööd ja hallata selle käigus kogutavat informatsiooni.
Infosüsteem on realiseeritud Python programmeerimiskeeles ja PostgreSQL andmebaasiplatvormil. Käideldavuse ja skaleeritavuse tagamiseks on nii rakenduskiht kui andmebaasikiht horisontaalselt skaleeritav läbi klasterdamise.
Confluxil on kliente nii Eestis kui ka üle piiri, sh USA-st Jaapanini ja Indiast Austraaliani. Tarkvarast võid täpsemalt edasi lugeda siit.
ISKE rakendustööriist
ISKE rakendustööriist on ISKE rakendamist abistav ja toetav vahend, mis võimaldab organisatsioonis kasutusel olevaid infovarasid kaardistada, määrata turvaklasse ja turbeastmeid, siduda infovarasid tüüpmoodulitega, grupeerida ja tsoneerida infovarasid ning koostada ja hallata rakendusplaani, mis aitab asutuses ISKE rakendamist protsessis hoida
ISKE rakendustööriist on realiseeritud Python programmeerimiskeeles ja PostgreSQL/SQLite andmebaasiplatvormil multiplatvormse desktop-rakendusena, mis on käivitatav nii Microsoft Windows, Linux kui ka Apple OS X operatsioonisüsteemidel.
Infosüsteemi tellijaks on Riigi Infosüsteemi Amet, kelle veebilehelt võite infosüsteemist täpsemalt edasi lugeda. Inversion Software OÜ teostas infosüsteemi tehnilise teostuse tööd OÜ Smartlink alltöövõtjana.
Paberivaba ARK
2007. aasta novembrikuus käivitas Eesti Riiklik Autoregistrikeskus projekti nimega Paberivaba ARK, mis muutis mitmed juhilubade ja sõidukitega seotud toimingud interneti teel tehtavateks. Esmalt alustasid keskkonna kasutamist sõidukite ametlikud maaletoojad. Kõigi klientide jaoks avati Paberivaba ARK 2008. aasta mais. Projekti eesmärk on muuta klienditeenindus e-teenusena kättesaadavamaks, kiiremaks ja mugavamaks. Kliendi jaoks tähendas projekti elluviimine seda, et taotluste esitamine ARKle muutus ööpäevaringselt kättesaadavaks. Projekt lihtsustas oluliselt ka uute sõidukite müümisega tegelevate ettevõtete asjaajamist ARKga.
Infosüsteem on realiseeritud Python programmeerimiskeeles ja Oracle andmebaasiplatvormil.
Infosüsteemi tellijaks oli Eesti Riiklik Autoregistrikeskus. Inversion Software OÜ teostas infosüsteemi tehnilise teostuse tööd AS Helmes alltöövõtjana.